Safak Sak

İyileşmek, değişmek, dönüşmek isteyenler için yol arkadaşı

Beyin MR ları ile EFT etkisi takibi

EFT ‘nin , Genel Kaygı Bozukluğu tedavisindeki etkisi EEG çekimi ile görüntülendi. EFT seansları sonrası beyindeki kalıcı iyileşme EEG görüntüleri ile gösteriliyor. EFT , Genel Kaygı Bozukluğunda , çok kısa zamanda , kalıcı iyileşme sağlıyor, üstelik yan etki olmadan.1 numaralı fotoğraf, genel verilere göre beynin normal dalga frekansı dağılımını göstermektedir. 

2 numaralı fotoğraf ise , Genel Kaygı Bozukluğu teşhisi konmuş bir hastanın beyin dalgaları dağılımını göstermektedir.Buradaki profil, bu teşhisin konduğu hastalar için tipik olarak rastlanan bir durumdur. 3-5 arası fotoğraflar ise her 4 EFT seansı sonrası gelinen durumu göstermektedir. Bu süreç boyunca , beyin dalgalarındaki değişime paralel olarak , kaygı bozukluğu semptomlarının yoğunluğu ve sayısında da azalma gözlenmiştir.  EEG sonuç fotoğrafları , Energy Psyschology Interactive ‘e Joaquin Andrade tarafından gönderilmiştir.

Standart tedavi yöntemi (duruma göre ilaç tedavisiyle desteklenen Bilişsel Davranışsal Terapi) uygulanan hstaların durumu da takip edilmiş. Onlarda da , daha uzun zaman alsa da semptomların yoğunluk ve sayısının azaldığı gözlemlenmiş ancak beyin EEGlerinde iyileşme görülmemiştir. Bu da ilacın , altta yatan nedenleri gidermeksizin semptomları baskıladığı tartışmasını ortaya çıkarmıştır.

Kaynak: innersource.net , Energy Psychology

Daha fazla bilgi ve randevu almak icin :    safaksakistanbul@gmail.com

Telefon : 0530 321 79 15

Reiki

EFT

Bireysel Seans

Herşey enerjidir ve herşey yalnızca bundan ibarettir.

Sahip olmayı istediğiniz gerçekliğin frekansına uyumlandığınızda artık yapacak birşey yoktur, o gerçeklik size ait olur.

Bundan başka bir yol yoktur.

Bu felsefe değildir, fiziktir.

Albert Einstein

dylan-nolte-1266978-unsplash-small

“Hayal edebildiginiz hersey gercektir”

 Pablo Picasso