Safak Sak

İyileşmek, değişmek, dönüşmek isteyenler için yol arkadaşı

Bireysel Seans

Bireysel Seans, size ve çözmek istediğiniz soruna, iyileşmek istediğiniz konuya bağlı olarak yapılan kişiye özel bir çalışmadır.

Seans, Reiki şifa insiyasyonu ile başlar. Reiki’nin yüksek ve şifalı enerjisi , üzerinizdeki stresi alır, sakinleştirir , bilinçaltı çalışmalarına hazırlar.

“Senin şu anda en çok sıkıntıya sokan durum, derdin , hastalığın ya da eğer başıma gelmeseydi hayatım çok başka olurdu dediğin olayın, hayatımda keşke olmasaydı dediğin kişi kimdir/nedir “ sorusuna verdiğiniz cevaba göre bilinçaltı teknikleriyle seans devam eder.

Bilinçaltı tekniği olarak EFT (Duygusal Özgürleşme Teknikleri), TAT (Tapas Akupresür Tekniği) ve Mutluluk Kolay teknikleri, gerekirse Reiki Aura Temizliği kullanılır.

 

Bireysel Seans ile destek alabileceğiniz konulara örnek olarak ;

Fobiler,

Aile İçi Travmalar, 

Sınav Stresi, 

Depresyon, Kaygı Bozukluğu, 

Panik Atak, 

Kayıp Sonrası Yas, 

Yabancı Dilde Konuşma Zorluğu, 

Topluluk Önünde Konuşma,

 Alerji, 

Mobbinge uğramış olmak, 

İlişki Sorunları (Aşk Acısı, İlişkiyi Sürdürememe, Boşanma, Aldatılma) gibi sorunlar ve 

Akademik/İş Yeri/Spor/Sanat Performanslarını geliştirme verilebilir.

 

 Herhangi bir olay karşısında hissettiğimiz bir duygu (örneğin utanç), o duyguyu yaşarken verdiğimiz bir karar (örneğin “artık kimseye güvenmeyeceğim”) , bilinçaltımızda kayıt oluşturuyor, enerji bedenimizde aksaklığa sebep oluyor. Amacımız bu kaydı ve aksaklığı düzeltmek.

Bireysel seans ile geçmişteki olaylar hafızadan silinmez ama sizin olayı hatırladığınız zaman hissettikleriniz değişir. Sizi değiştiren, dönüştüren de zaten ne hissettiğinizdir. Etrafınızdaki kişiler de değişmez ama sizin tepkiniz, bakış açınız değiştiğinde size artık aynı stresi ,sıkıntıyı yaşatamazlar.

Fobinizin başlangıç noktasını bulduğumuzda, korkunuzla ilgili enerji akışını düzelttiğimizde fobiniz yok olur.

Bazen de , bazı kısıtlayıcı davranışlar ilişkinizi, başarınızı, spor performansınızı etkiliyordur. “Ben rahat para kazanamam “ diyorsunuzdur ya da “Hep güvenilmez erkek arkadaşları buluyorum” ya da “Mümkün değil sporda başarılı olamam” ya da “Tatlıya dayanamıyorum” diyorsunuzdur. Tüm bu söyledikleriniz , hayatınızı zorlaştırıyordur. Bireysel seanslarda bilinçaltınıza söylediklerinizi birlikte değiştirip , dönüştürebiliyoruz.

Daha fazla bilgi ve randevu almak icin :    safaksakistanbul@gmail.com


Telefon:      05303217915

Reiki

EFT

Bireysel Seans

Herşey enerjidir ve herşey yalnızca bundan ibarettir.

Sahip olmayı istediğiniz gerçekliğin frekansına uyumlandığınızda artık yapacak birşey yoktur, o gerçeklik size ait olur.

Bundan başka bir yol yoktur.

Bu felsefe değildir, fiziktir.

Albert Einstein

dylan-nolte-1266978-unsplash-small

“Hayal edebildiginiz hersey gercektir”

 Pablo Picasso