Safak Sak

İyileşmek, değişmek, dönüşmek isteyenler için yol arkadaşı

Reiki 2. Derece

Reiki 2. Derece ile fiziksel şifadan Zihinsel/Duygusal şifaya geçiş yapıyoruz. Ayrıca uzaktan Reiki gönderebilir oluyoruz.

Reiki 2.Derecede , katılımcılar , güç sembolü, zihinsel/duygusal şifa ve uzaktan şifa sembollerine uyumlanırlar. Bu uyumlanma sayesinde, Reiki ‘de zaman ve yer sınırı kalkar, Reiki geçmişe , geleceğe, başka yerde yaşayan birine gönderilebilir olur. ( Bunu gerçekdışı bulanların, Einstein’ın  izafiyet teorisini incelemeleri faydalı olacaktır)

Zihinsel/Duygusal şifa ile birlikte yeni bir kavram geliyor önümüze. Bilinçaltımız.  Bilinçaltımızla birlikte kendimizle veya  genel olarak hayatımızla ilgili yanlış inançlarımızla yüzleşiyor, onları iyileştirme, düzeltme şansına sahip oluyoruz.

Bilinçaltımız “Benim metabolizmam yavaş çalışıyor, ben çok yavaş ve zor kilo veririm” diyorsa , ya da “Hayat zor , para çok zor kazanılır , ben kazanamam” diyorsa, ya da “Başladığım işi bitiremem, hep yarım bırakırım “ diyorsa ve tüm bu dedikleri yüzünden gerçekten de öyle oluyorsa işte Reiki ile bunlara ve benzerlerine müdahale edebiliyoruz.

Reiki

EFT

Bireysel Seans

Herşey enerjidir ve herşey yalnızca bundan ibarettir.

Sahip olmayı istediğiniz gerçekliğin frekansına uyumlandığınızda artık yapacak birşey yoktur, o gerçeklik size ait olur.

Bundan başka bir yol yoktur.

Bu felsefe değildir, fiziktir.

Albert Einstein

dylan-nolte-1266978-unsplash-small

“Hayal edebildiginiz hersey gercektir”

 Pablo Picasso