Safak Sak

İyileşmek, değişmek, dönüşmek isteyenler için yol arkadaşı

Reiki

Reiki Nedir?

Reiki, evrensel yaşam enerjisi anlamına gelir. Şifa veren, mevcut hastalıkları iyileştiren, olası hastalıklardan koruyan, çok güçlü, bir o kadar da nazik ve akıllı bir enerjidir.

Reiki sadece hastalıklardan korunma metodu değil, değişmek, dönüşmek için de çok kuvvetli bir yardımcıdır. Reiki ile sadece bedeninizde değil, yaşamınızda, şansınızda değişim yaşayabilir, bolluk bereket içinde huzur bulabilirsiniz.

 

 

 

Neden Reiki Eğitimi?

Reiki uygulayan kişi enerji bedenini, çakralarını dengeler. Enerji bedeni dengelendiğinde, hormonlar da daha düzgün çalışır. Kronik stres, geçmiş travma ve üzüntüler , boşaltamadığımız öfkeler yüzünden oluşmuş blokajlar çözülür.Özetle Reiki iyileştirir. İyileşmek kimi zaman bir hastalığımızın geçmesi, kimi zaman sebebini bilmediğimiz ama varlığını hep hissettiğimiz bir hüzün duygusundan kurtulmak, kimi zaman da sebebini tam olarak bilmediğimiz çok çabuk alevlenen öfke krizlerimizin geçmesi şeklinde olur.

 

Reiki sadece sakinleştirmez, yaşam enerjisi verir, farklı bakış açsıyla bakma olanağı sağlar.

 

 

Merak Edilenler :

 

Herkes Reiki Yapabilir mi ? Yetenek Gerekir mi?

Reiki Master’dan Reiki’ye uyumlanan (el alan) herkes Reiki yapabilir.El alan kişi, Reiki enerjisini aktaran bir kanaldır sadece. Bu yüzden özel yetenek , konsantrasyon gerektirmez.

 

Reiki nasıl uygulanır?

Reiki’ye niyet edilir ve bedene ya da bedenin hemen üzerine ellerin koyulmasıyla Reiki enerjisi akar.

 

Reiki dini bir inanış mıdır?

Reiki’nin bağlı olduğu herhangi bir din , ahlaki ya da felsefi öğreti yoktur. İsteyen Reiki ‘yi kendi inancıyla birleştirerek kullanabilir.

Reiki

EFT

Bireysel Seans

Herşey enerjidir ve herşey yalnızca bundan ibarettir.

Sahip olmayı istediğiniz gerçekliğin frekansına uyumlandığınızda artık yapacak birşey yoktur, o gerçeklik size ait olur.

Bundan başka bir yol yoktur.

Bu felsefe değildir, fiziktir.

Albert Einstein

dylan-nolte-1266978-unsplash-small

“Reiki ile yaydigin pozitif enerji, sana yeni guzellikler getirir. “